• -10%
  • Ruaj 10%

Roberto Cavalli - Florence EDP (W)

6 300 Lekë
7 000 Lekë

Fragrancë floreale për femra i prodhuar për herë të parë në vitin 2017, si një parfum modern. Kombinimi delikat i esencave, i jep këtij parfumi edhe më tepër energji.

Florence (Firenze) hapet me notat e mandarinit dhe rrushit të zi, për tja lënë vendin më pas zemrës së fragrancës ku kombinohen akordet e luleve të portokallit, luleve të pompelmos dhe farave të hibiskusit.

Në mbyllje, për ti dhënë sensualitet dhe intensitet fragrancës janë kombinuar akordet e patchoulit, qelibarit dhe miskut.

Let the compliments flow!

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Roberto Cavalli - Florence...

7 000 Lekë 6 300 Lekë