Prada Luna Rossa Black EDP (M)

11 900 Lekë
Vëllimi
  • 100 ml
Sasia
1
out of stock

Prada Luna Rossa Black Eau de Parfum, është krijuar për një burrë të guximshëm që nuk heziton të përballet me rrezikun kur kërkon mundësi dhe sfida të reja. Një aromë orientale me nota drusore, ideale si për veshjen e ditës ashtu edhe për mbrëmje.  

Në hapjen e aromës, fillimisht do të ndjeni notat sensuale bimore të angjelikës, e cila plotësohet në zemër nga një shpërthim i freskët bergamoti dhe patchouli. Kombinimet dehëse të paçulit dhe qelibarit do të shtojnë tërheqjen tuaj.

Mbyllja karakteristike zbulon kumarinën dhe myshkun. 

Prada Luna Rossa Black Eau de Parfum për meshkuj kap marrëdhënien midis qasjes inovative të njeriut dhe fuqisë së egër të natyrës. Rezultati është harmonia, e shprehur nga një aromë e rafinuar, sensuale që sjell një përvojë nuhatjeje stimuluese.

Let the compliments flow!

Prada

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Prada Luna Rossa Black EDP (M)

11 900 Lekë