Pink Sugar - Berry Blast EDT (W)

  4 400 Lekë

  Berry Blast Eau de Toilete, aroma per femra e hedhur në treg në vitin 2020.

  Shijoni një magji delikate me lule gjatë gjithë ditës. Pink Sugar Berry Blast Eau de Toilete fsheh mijëra petale, aroma e të cilave thekson në mënyrë perfekte feminilitetin dhe sharmin tuaj natyral. Parfum i ëmbël me aromë frutash i cili thekson sensualitetin e çdo femre.

  Aroma Berry Blast hapet me akordet e boronicës, manaferrës, portokallit dhe bergamotit. Në zemër janë kombinuar akordet e qershisë dhe luleshtrydheve të pyllit. Mbyllja karakterizohet nga akordet e karamelit, vaniljes, fasules tonka,  drurit të kedrit dhe myshkut.

  Aquolina

  Referencat specifike

  Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

  Pink Sugar - Berry Blast...

  4 400 Lekë