Nishane Hacivat Extrait de Parfum (unisex)

21 000 Lekë
Vëllimi
  • 50 ml
Sasia
5
out of stock

Luks në një shishe: Nishane Hacivat Extrait de Parfum

Një përzierje unike e përbërësve të rrallë

Nishane Hacivat Extrait de Parfum është një aromë e veçantë që mahnit shqisat me përbërjen e saj të punuar me mjeshtëri. Notat e sipërme të bergamotit, limonit dhe petitgrain ofrojnë një fillim të shndritshëm dhe të shijshëm, ndërsa notat e mesme të jaseminit, trëndafilit dhe ylang-ylang shtojnë një prekje ëmbëlsie dhe sofistikimi. Notat bazë të drurit të sandalit, kedrit dhe vetiverit sigurojnë një përfundim të ngrohtë që qëndron në lëkurë për orë të tëra.

Nishane Hacivat Extrait De Parfum - Një vepër arti në një shishe

Aroma magjepsëse e Nishane Hacivat Extrait de Parfum është e hedhur në një shishe qelqi mahnitëse dhe tërheqëse që është po aq e bukur sa edhe aroma që përmban. Dizajni i sofistikuar  dhe vëmendja ndaj detajeve e bëjnë këtë aromë një vepër të vërtetë arti dhe një vlerë të shtuar për çdo koleksion aromash.

Dhurata perfekte për çdo rast

Pavarësisht nëse kërkoni të shtoni një nuancë luksi në rutinën tuaj të përditshme ose kërkoni dhuratën e përsosur për dikë të veçantë, Nishane Hacivat Extrait de Parfum është një zgjedhje perfekte. Aroma e saj komplekse dhe intriguese e bën atë të përshtatshëm për një sërë rastesh, nga mbrëmjet intime deri te ngjarjet madhështore, dhe do të lërë një përshtypje të qëndrueshme për të gjithë ata që e nuhasin.

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Nishane Hacivat Extrait de...

21 000 Lekë

Related articles on blog