• New

Nishane Hacivat Extrait de Parfum (unisex)

21 000 Lekë
Vëllimi
  • 50 ml
Sasia
0
out of stock

Zbuloni parfumin unisex Nishane Hacivat, po aq origjinal sa edhe ju.

Fragrancë e pasur, për të lënë aromën e saj të spikatur mbi lëkurën tuaj. Disa sprucime dhe bota do të jetë në këmbët tuaja.

Nishane Hacivat është një dedikim për elegancën, mirësinë, aftësinë dhe dashurinë për artin. Parfumi Hacivat, shpërtheu në popullaritet brenda një kohe të shkurtër, falë notave të hapjes të ananasit të pastër dhe notave të vogla të grejpfrutit dhe bergamotit.

Notat e zemrës përmbajnë jasemin, kedër dhe paçuli mbi bazën e myshkut të dushkut dhe notave të thata të drurit që i japin kësaj krijimtarie frutash një performancë të jashtëzakonshme.

Një nga parfumet Best seller të Nishane, vjen për ju nga fragrances.al 

Let the compliments flow!

Nishane

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Nishane Hacivat Extrait de...

21 000 Lekë