• -10%
  • Ruaj 10%

Montale White Musk EDP (unisex)

11 700 Lekë
13 000 Lekë
Vëllimi
  • 100 ml
Sasia
2
out of stock

Montale White Musk, një parfum unisex me nota femërore, sensual, i krijuar nga kombinimi elegant i gjetheve të manushaqes, vajit Ylang-Ylang dhe aromës sublime të një Myshku të Bardhë shumë të pastër dhe me cilësi të lartë.

 Eau de Parfum Montale White Musk është një aromë e rafinuar, por e thjeshtë dhe e pastër. Falë myshkut të bardhë, i ngjan erës së rrobave të freskëta të thara në diell, një aromë lulesh të pastra dhe të freskëta.

 Aroma White Musk e ndërton karakterin e saj mbi thjeshtësinë dhe përbërësit e cilësisë së lartë. Myshku i bardhë i rafinuar rrezaton nga lëkura me një pastërti rrezatuese që i ngjan sapunit të butë dhe çarçafëve të sapo larë. Gjethet e freskëta të vjollcës i japin përbërjes lehtësinë e një flladi pranveror dhe lulet tropikale të ylang-ylang janë të ngrohta, si rrezet e diellit të mesditës.

Let the compliments flow!

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Montale White Musk EDP...

13 000 Lekë 11 700 Lekë