Montale Rose Elixir EDP (W)

13 000 Lekë
Vëllimi
  • 100 ml
Sasia
1
out of stock

Eau de Parfum Montale Rose Elixir është një parfume per femra, me nota të veçanta trëndafili. Një aromë intensive dhe femërore, guximtare, energjike dhe lozonjare. 

Rose Elixir paraqet aromën magnetike të trëndafilit, e cila ndërvepron me gjethet e luleshtrydhes, jaseminin dhe lulet e portokallit në një lojë tërheqëse. Petalet e trëndafilit dhe luleshtrydhet vendosen me delikatesë mbi një bazë joshëse prej qelibari, vanilje dhe myshku. Përbërja e përgjithshme aromatike është mishërimi i një gruaje të re e cila është gjithmonë e gatshme të kërcejë gjatë gjithë natës dhe të magjepsë me argëtim mjedisin e saj. Trëndafili i jep elegancën dhe tërheqjen e aromës, ndërsa agrumet i shtojnë freski. Jasemini dhe luleshtrydhet japin ëmbëlsi të gëzueshme dhe baza përfundon me një prekje pasioni.

Një aromë kërcimi për një imazh intensiv femëror.

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Montale Rose Elixir EDP (W)

13 000 Lekë