Montale Oud Dream EDP (unisex)

13 000 Lekë
Vëllimi
  • 120 ml
Sasia
1
out of stock

Përbërja e drurit të agarit, trëndafilit dhe patçulit na afron me nota të mrekullueshme ekzotike dhe pikante. Pak i ëmbël, me një nuancë myshku, parfumi Oud Dream nga Montale është një aromë sensuale dhe intriguese. Trëndafila, druri udit dhe gjethet e patçulit e lidhin këtë krijim të ri të sofistikuar me një sillazh lëkure si një ëndërr.

I hedhur në treg në vitin 2019, Montale Oud Dream është një parfume per meshkuj dhe për femra.

Montale Oud Dream, thjesht e mrekullueshme dhe e shijshme. Fragrancë sensuale, joshëse, e ngrohtë dhe qetësuese. E ekuilibruar dhe harmonike dhe me klas. 

Let the compliments flow!

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Montale Oud Dream EDP (unisex)

13 000 Lekë