Montale Intense Roses Musk EDP (unisex)

13 000 Lekë
Vëllimi
  • 100 ml
Sasia
8
out of stock

Montale Intense Roses Musk: Aroma perfekte për elegancë dhe sofistikim

Nëse jeni duke kërkuar për një aromë unike dhe luksoze, atëherë Montale Intense Roses Musk është zgjedhja perfekte për ju. Kjo aromë e jashtëzakonshme, kombinon aromën e ëmbël dhe me lule të trëndafilave me aromën e pasur dhe tokësore të myshkut, duke krijuar një aromë magjepsëse dhe tërheqëse.

Profili i Aromës së Muskit të Trëndafilave Intensiv Montale

Montale Intense Roses Musk është një aromë e guximshme dhe tërheqëse që kombinon në mënyrë të përsosur ëmbëlsinë e trëndafilave me pasurinë e myshkut. Ajo hapet me një shpërthim trëndafili dhe jasemini, të cilat më pas balancohen nga aroma tokësore dhe sensuale e myshkut. Aroma ka një sillazh afatgjatë, që do të thotë se do të qëndrojë me ju gjatë gjithë ditës dhe gjatë natës, duke lënë një përshtypje të qëndrueshme kudo që të shkoni.

Kur mund të pérdoret

Montale Intense Roses Musk është aroma perfekte për çdo rast, pavarësisht nëse jeni duke shkuar në zyrë, duke dalë për një darkë romantike ose duke marrë pjesë në një ngjarje zyrtare. Është një aromë e gjithanshme që mund të përdoret gjatë gjithë vitit dhe është e përshtatshme si për ditën ashtu edhe për mbrëmjen.

Për të përfituar sa më shumë nga kjo aromë, është më mirë ta aplikoni në pikat tuaja të pulsit, si kyçet, qafa dhe pas veshëve. Kjo do të ndihmojë aromën të zhvillohet dhe të krijojë një aromë më tërheqëse dhe magjepsëse.

Ku të blini Musk Montale Intense Roses

Nëse po kërkoni të blini Montale Intense Roses Musk, mund ta porosisni online ne webin tone fragrances.al

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Montale Intense Roses Musk...

13 000 Lekë

Related articles on blog