• New

Montale Intense Cafe EDP (unisex)

13 000 Lekë

Eau De Parfum Intense Cafe nga Montale, fragrancë me aromë intense me nota të ngrohta për t'ju përmirësuar ditën tuaj. 

Aromë unisex e përshtatshme më së miri në ditët e ftohta. 

Përbërja aromatike e cila hapet me tone intense të kafesë së sapo bluar së cilës i shtohet aroma e petaleve të trëndafilit. Gradualisht dalin akordet e vaniljes dhe myshkut të bardhë, të cilat së bashku shtojnë një prekje kremi dhe sheqeri. Në fund, qelibari do të kënaqë shqisat tuaja, gjithmonë i shoqëruar nga tonet e pasura të kafesë. 

Parfum i hedhur në treg në vitin 2013, nga marka franceze niche, e famshme mbi të gjitha për dashurinë e saj për aromat me elementë të Orientit dhe Arabisë.

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Montale Intense Cafe EDP...

13 000 Lekë