Montale Dark Purple EDP (W)

13 000 Lekë
Vëllimi
  • 100 ml
Sasia
10
out of stock

Montale Dark Purple

Aroma e këndshme e kumbullave dhe e drurëve orientalë fshihet në shishen ngjyrë vjollce të errët të Eau de Parfum Montale Dark Purple .

Aromë frutash, lulesh të ëmbla, me lëng, për një aromë ideale nga Montale .
Aroma mbizotëruese e kumbullave të pjekura freskohet nga portokallet.

Karakteri oriental shtohet nga akordet dalluese të trëndafilit, qelibarit dhe myshkut të bardhë.

Kombinimi i paçulit dhe drurit teak ngjall notat ekzotike të shkretëtirës dhe aroma joshëse e manave të kuq e bën Dark Purple magjik.

Avantazhi i blerjes në fragrances.al është se ju garantojmë parfume origjinale me çmimet më të mira.

Fragrances.al, parfumeri online ku do të gjeni parfume origjinale 100%.

Aroma të këndshme dhe autentike nga brandet më të mira.

Tek ne do të gjeni parfume per meshkuj dhe parfume per femra.

Dhuro një parfum, dhuro dashuri.

Na kontaktoni:

Insta: fragrances.al

Web: livechat

WhatsApp: +355683949552

Let the compliments flow!

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Montale Dark Purple EDP (W)

13 000 Lekë