• Në ofertë!

Montale Chocolade Greedy EDP (unisex)

13 000 Lekë
Vëllimi
  • 100 ml
Sasia
1
out of stock

Montale Chocolade Greedy , një aromë kaq e shijshme sa ju dhe mjedisi përreth jush do të dashurohet menjëherë.
Eau de Parfum Chocolate Greedy, e krijuar nga Pierre Montale, është një parfum unisex, me nota orientale, jashtëzakonisht delikate, e rafinuar, që do të shkrihet në lëkurën tuaj si një copë çokollatë.
Fragranca përbëhet nga akordet e kafesë, kakaos, fasules tonka, portokallit të hidhur, vaniljes dhe frutave të thata. Përdorimi i portokallit të hidhur e sjell të gjithë përbërjen aromatike në përsosmëri.

Referencat specifike

Montale Chocolade Greedy...

13 000 Lekë