Montale Bengal Oud EDP (unisex)

13 000 Lekë


Vëllimi
  • 100 ml
Sasia
1
out of stock

Montale Bengal Oud - Një aromë magjepsëse dhe intensive që ngjall emocione të thella


Profili i parfumit 


Montale Bengal Oud është një aromë magjepsëse dhe e përkryer për këdo që kërkon një aromë intensive. Me përbërësit e saj të cilësisë premium dhe përzierjen unike të aromave orientale, kjo aromë është krijuar për të ngjallur emocione të thella dhe për të krijuar një përshtypje të qëndrueshme.


Emocione dhe përvoja të evokuara nga Montale Bengal Oud


Profili i aromës është një kombinim i përkryer i ekuilibruar i oud, erëzave dhe notave lulesh. Aroma ka një sillazh afatgjatë, që do të thotë se do të qëndrojë me ju gjatë gjithë ditës dhe gjatë natës, duke lënë një përshtypje të qëndrueshme kudo që të shkoni.

Notat e hapjes: Bergamot, portokall dhe Oud

Notat e zemrës: lëkurë, trëndafil Bullgar, Iris, patchouli dhe Jasmin Egjiptjan

Notat bazë: vetiver, myshk i bardhë, dru sandali, dru kedri dhe amber


Një nga gjërat më tërheqëse për Montale Bengal Oud janë emocionet dhe përvojat që ngjall. Aroma është intensive, por është gjithashtu delikate dhe sensuale. Është krijuar për të ngjallur emocione të thella dhe për të krijuar një ndjenjë luksi dhe sofistikimi.


Raste ideale për të hedhur Montale Bengal Oud


Kur hidhni Montale Bengal Oud, do të ndiheni sikur po transportoheni në zemër të Lindjes së Mesme, ku aromat e erëzave dhe drurëve ekzotikë ndërthuren me aromën delikate të trëndafilave. Aroma është krijuar për t'ju bërë të ndiheni të sigurt dhe të fuqizuar, por edhe sensuale dhe femërore. Është aroma perfekte për këdo që dëshiron të dallohet nga turma dhe të lërë një përshtypje të qëndrueshme.

Montale Bengal Oud është gjithashtu perfekt për raste të veçanta, si dasma apo darka romantike, mund ta blini në faqen tonë të internetit fragrances.al

Referencat specifike

Montale Bengal Oud EDP...

13 000 Lekë