• -10%
  • Ruaj 10%

Montale Aoud Purple Rose EDP (unisex)

11 700 Lekë
13 000 Lekë
Vëllimi
  • 100 ml
Sasia
0
out of stock

Delikatesa e Petaleve të Trëndafilit, e kombinuar në mënyrë magjike me një pluhur shafrani të ndritshëm, zbulon fuqinë e Aoud-it luksoz.

E krijuar ne vitin 2012 nga parfumieri Piere Montale, Aoud Purple Rose hapet me notat e trëndafilit dhe shafranit, të ndjekura në zemër nga akordet drusore te Aoud, drurit të sandalit dhe patchouli. Baza e fragrancës, intense dhe sensuale është krijuat nga notat e lëkurës, myshkut dhe qelibarit.

Let the compliments flow!

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Montale Aoud Purple Rose...

13 000 Lekë 11 700 Lekë