Lancome Poeme EDP (W)

15 000 Lekë
Vëllimi
  • 100 ml
Sasia
1
out of stock

Filloni të shkruani një varg të ri të historisë suaj romantike me Poeme nga Lancome .

Lancome Poeme Eau De Parfum është plot kontraste që plotësojnë njëra-tjetrën si fjalët e vetme të një poezie për dashurinë e pafund.

Shprehni sensualitetin tuaj me një aromë të këndshme lulesh që do të rrëmbejë gjithkënd.
Aromë magjepsëse me lule për momente romantike.

Fragranca Poeme nga Lancome hapet me tonet delikate të lules së lychee, të rifreskuar nga lulëkuqja blu e Himalajave.

Më pas aroma na shoqëron në kopshtin me lule, ku ndërthuren akordet e mimozës dehëse, lules së ëmbël të portokallit dhe jaseminit misterioz.

Falë përzierjes së vaniljes së shijshme dhe durmanit të butë, ju do të ndjeni aromën në lëkurën tuaj me thellësi dhe intensitet afatgjatë.

Let the compliments flow!

Lancome

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Lancome Poeme EDP (W)

15 000 Lekë

Related articles on blog