Lalique Encre Noire EDT (M)

5 900 Lekë
Vëllimi
  • 100 ml
Sasia
1
out of stock

Parfum mashkullor i sofistikuar, pak misterioz, një klasik në një formë moderne. 

Lalique Encre Noire, nuk ngjall vetëm këto karakteristika, përbërja e tij drusore krijon një aromë magjepsëse për meshkujt e vërtetë. Parfum i pershtatshëm per raste mbremjeje si dhe gjate dites ne muajt e dimrit. I krijuar nga Nathalie Lorson. 

Përbërja e aromës Notat e para të kësaj përbërje drunore përcaktohen nga akordet e freskëta të selvisë me një majë misteri të ofruar nga vetiveri. Notat e ngrohta të vetiverit Haitian dhe Burbonit më pas mbushin zemrën e përbërjes përpara se ngadalë t'i lënë vendin notave bazë të përfaqësuara nga druri kashmiri dhe myshku, që dalin ngadalë nga sfondi.

Let the compliments flow!

Lalique

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Lalique Encre Noire EDT (M)

5 900 Lekë