Hugo Boss The Scent Absolute EDP (M)

11 500 Lekë
Vëllimi
  • 100 ml
Sasia
0
out of stock

The Scent Absolute nga Hugo Boss, i hedhur në treg në vitin 2019. Fragrancë e krijuar nga Bruno Jovanovic.
The Scent Absolute është versioni i ri i Hugo Boss The Scent, më intens dhe me një pasion absolut.
Parfumi hapet me notat pikante të xhinxherit, e ndjekur në zemër nga akordet e ëmbla të maninkës. Vetiveri i tymosur krijon edhe mbylljen e këtij parfumi.

Hugo Boss

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Hugo Boss The Scent...

11 500 Lekë