• -10%
  • Ruaj 10%

Hugo Boss The Scent For Her EDT (W)

7 650 Lekë
8 500 Lekë
Vëllimi
  • 50 ml
Sasia
3
out of stock

The Scent EDT për femra nga Hugo Boss është po aq i paharrueshëm sa përdoruesi i tij. Mbështilluni me një parfum sensual, falë të cilit do të pushtoni të gjithë rreth jush.

Një aromë e ëmbël me lule dhe fruta për femrën joshëse.
Aromë ideale për çdo ditë për përdorim në të gjitha ambientet.

Notat e sipërme janë një kombinim delikat i mandarinave, pjeshkave, specit rozë pikant dhe mjaltit të artë. Pas disa çastesh perceptohet zemra elegante me lule, e përbërë nga lulja dehëse e portokallit, dhe frezia. Për të përfunduar më pas me kakaon sensuale e cila i jep tërë përbërjes thellësi dhe delikatesë.

Parfumet e linjës Boss The Scent shprehin joshjen femërore dhe aftësinë për të zgjuar vëmendjen dhe dëshirën e një mashkulli.

Let the compliments flow!

Hugo Boss

Referencat specifike

Hugo Boss The Scent For Her...

8 500 Lekë 7 650 Lekë