Hugo Boss Femme EDP (W)

6 900 Lekë
Vëllimi
  • 75 ml
Sasia
7
out of stock

Eau de Parfum Femme nga Hugo Boss, do ju mbështjelli me një kënaqësi absolute, feminilitet dhe elegancë.

Vini në dukje sensualitetin dhe bukurinë tuaj me një fragrancë kaq të dashur nga të gjithë.

Parfum i freskët Floreal.

Ideal për përdorim të përditshëm sidomos në muajt e ngrohte, Pranverë dhe Verë.

Let the compliments flow!

Hugo Boss

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Hugo Boss Femme EDP (W)

6 900 Lekë