Givenchy L'Interdit EDP (W)

10 300 Lekë
Vëllimi
  • 50 ml
  • 80 ml
Sasia
0
out of stock

Givenchy L'Interdit EDP Fragrancë me nota Orientale-Floreale, për femrat moderne e të guximshme që nuk kanë frikë të shkelin rregullat.

Parfumi hapet me notat frutore të dardhës, qershisë dhe bergamotit, që kombinohen më së miri me zemrën e parfumit që është krijuar nga notat floreale të tuberozës, luleve të portokallit, luleve të jaseminit. Në kontrast me zemrën, mbyllja e parfumit karakterizohet nga notat e vetiverit dhe patchoulit të kombinuara me ambroxan, vanilja dhe karamelin.

Fragrancë për përdorim të përditshëm.

Givenchy

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Givenchy L'Interdit EDP (W)

10 300 Lekë