Givenchy Gentleman Boisee EDP (M)

8 900 Lekë
Vëllimi
  • 60 ml
Sasia
1
out of stock

Givenchy Gentleman Boisee Eau De Parfum - Çoje lojën në një nivel tjetër 

Givenchy Gentleman Boisee Eau De Parfum, përjetoni rafinimin dhe sofistikimin e , një aromë që mishëron mishërimin e klasit dhe elegancës.

Kjo aromë është e domosdoshme për ata që vlerësojnë gjërat më të bukura në jetë. I krijuar me përbërësit më të mirë, ai është krijuar për të bërë  përshtypje te këdo që hasni.

Givenchy Gentleman Boisee - Përzierja perfekte e notave

Notat kryesore: Piper i zi, Geranium dhe Koriandër

Aroma hapet me një përzierje pikante dhe gjallëruese të piperit të zi, barbarozës dhe koriandrit. Mprehtësia e piperit të zi dhe ëmbëlsia e barbarozës dhe koriandrit krijojnë një aromë dehëse që zgjon shqisat.

Notat e mesme: Iris, Pod Kakao dhe Kedri

Ndërsa aroma zhvillohet, notat e mesme të irisit, kakaos dhe kedrit krijojnë një aromë më komplekse dhe të sofistikuar. Notat e luleve të irisit shtojnë një prekje delikate, ndërsa kakao dhe kedri sjellin një thellësi të ngrohtë dhe tokësore në aromë.

Notat bazë: nota druri, dru sandali dhe paçuli

Notat bazë të notave të drurit, drurit të sandalit dhe paçulit ofrojnë bazën perfekte për aromën. Tonet e drunjta dhe tokësore të drurit të sandalit dhe paçulit krijojnë një aromë të ngrohtë që zgjat për orë të tëra.

Givenchy Gentleman Boisee - Mban shumë dhe është e gjithanshme

Givenchy Gentleman Boisee Eau De Parfum ka një aromë të pabesueshme, por ofron vetëbesim që do t'ju përcjellë në çdo rast. Pavarësisht nëse jeni duke marrë pjesë në një takim biznesi apo një ngjarje zyrtare, kjo aromë është një zgjedhje e përsosur.

Përjetoni Diferencën

Pra, pse të kënaqeni me diçka më pak se më e mira? Ngrijeni lojën tuaj të aromave me Givenchy Gentleman Boisee Eau De Parfum dhe përjetoni vetë ndryshimin. Porosit tani dhe zbulo shprehjen përfundimtare të maskulinitetit dhe luksit.

Kjo aromë është një kryevepër e vërtetë që do të lërë një përshtypje të qëndrueshme për këdo që hasni.

Givenchy

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Givenchy Gentleman Boisee...

8 900 Lekë