• -1 600 Lekë
  • Ruaj 1 600 Lekë

Armani Si Passione EDP (W)

11 000 Lekë
12 600 Lekë
Vëllimi
  • 50 ml
  • 100 ml
Sasia
3
out of stock

Armani Si Passione eshte një fragrancë për femrat e forta, të sigurta në zgjedhjet që bëjnë, sensuale dhe të pavarura.


Parfumi Sì Passione është hedhur në treg në vitin 2017 dhe krijuesit e kësaj fragrance janë Christine Nagel dhe Julie Masse.

Fragranca hapet me notat e dardhës, rrushit të zi, piperit të kuq dhe pompelmos, të ndjekura në zemër nga akordet e ananasit, trëndafilit dhe jaseminit.

Në mbyllje të parfumit Si Passione , për ti dhënë sensualitetin e duhur, janë kombinuar akordet e vaniljes, drurit të kedrit, patchoulit dhe amberwood.

Let the compliments flow!

Armani

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Armani Si Passione EDP (W)

12 600 Lekë 11 000 Lekë