Giorgio Armani My Way EDP (W)

11 000 Lekë
Vëllimi
  • 15 ml
  • 50 ml
  • 90 ml
Sasia
5
out of stock

Përtej horizontit ku takimet më të pabesueshme ju presin. Armani My Way Eau De Parfum për femra ju fton të zbuloni të gjithë botën. Nëse nuk dini as t'i rezistoni tundimit për të zgjeruar horizontin tuaj, atëherë në këtë parfum do të gjeni një udhëzues që, me aromën e tij elegante dhe të sofistikuar, do t'ju shoqërojë kudo që të doni të shkoni.

Parfum lulesh dhe drursor i prezantuar në vitin 2020 për të gjitha femrat kurioze që duan të njohin botën.

Shishja dhe përmbajtja janë krijuar me respekt për mjedisin.

Përbërja e parfumit:

Në këtë parfum, përbërësit nga e gjithë bota vijnë së bashku. E para që do të dëgjoni do të jetë një bergamot i ëmbël agrumesh në kombinim me lulen e portokallit të Egjiptit. Pastaj aroma magjepsëse e luleve të bardha do të çlirohet, duke përfshirë jaseminën dhe tuberozën e thellë dhe dehëse të mbledhur në Indi. Përfundimi sensual vjen në një valë druri të ngrohtë kedri, myshk të bardhë dhe vanilje Madagaskar.

Armani

Referencat specifike

Giorgio Armani My Way EDP (W)

11 000 Lekë