Armani Acqua Di Gio Pour Homme EDT (M)

11 500 Lekë
Vëllimi
  • 100 ml
Sasia
4
out of stock

Mos kini frikë të shpreheni dhe të tërhiqni vëmendjen tek vetja. Jepini vetes dhe atyre që janë afër jush maskulinitetin e pagabueshëm të Acqua nga Giò Pour Homme, shprehja perfekte e çdo njeriu që e përcakton veten si të lirë. Freskues nga përbërja aromatike e agrumeve, aroma e lirisë dhe forca e erës dhe ujit. I përshtatshëm për muajt e pranverës dhe verës.

Acqua di Giò përfaqëson harmoninë e përsosur të notave të ëmbla dhe të kripura të ujit të detit dhe rrezeve të diellit që bien në lëkurë. Esencat e bergamotit, limonit dhe portokallit sigurojnë një shpërthim intensiv të freskisë. Zemra me lule e aromës plotësohet me nota të detit dhe arrë moskate aromatike. Baza karakterizohet nga misku i bardhë, kedri dhe patchouli indonezian.

Let the compliments flow!

Armani
3360372058878

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Armani Acqua Di Gio Pour...

11 500 Lekë