Elie Saab - Le Parfum (women)

  8 500 Lekë

  Le Parfum, nga fragrancat më të mira për të njohur botën e parfumeve. Parfumi kryesor i koleksionit Elie Saab Le Parfume.

  Në notat e hapjes së kësaj fragrance gjejmë aromën e gjetheve të portokallit, e ndjekur në notat e zemrës nga aroma e Ylang Ylang, e ëmbëlsuar nga notat e trëndafilit dhe mjaltit.
  Notat e mbylljes janë një kombinim magjepsës, falë notave drusore të Patchoulit dhe Ambras që i japin Fragrancës forcë dhe sensualitet intens femëror.
  Let the compliments flow!

  Referencat specifike

  Elie Saab - Le Parfum (women)

  8 500 Lekë