• -30%
  • Ruaj 30%

Dsquared2 Wood for Her EDT (W)

6 650 Lekë
9 500 Lekë
Vëllimi
  • 100 ml
Sasia
1
out of stock

Wood for Her është një fragrancë floreale, drusore me nota misku për femra. Parfum i hedhur në treg në vitin 2018 nga Dsquared2.

Notat e hapjes së kësaj fragrance janë, gjethe mjedre, mandarina, manjola dhe zambaku. Në zemër të parfumit kemi notat e osmanto dhe jasemini. Mbyllja e fragrancës katakterizohet nga notat drusore të kedrit dhe të drunjëve të bardhë të kombinuara me ambroxanin.

Dsquared2

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Dsquared2 Wood for Her EDT (W)

9 500 Lekë 6 650 Lekë