Dolce & Gabbana The Only One EDP (W)

8 500 Lekë
Vëllimi
  • 50 ml
Sasia
5
out of stock

Dolce Gabbana The Only One - Arome sensuale

Dolce Gabbana The Only One kap thelbin e feminilitetit të sofistikuar dhe hipnotizues.

Aroma 3 Doce Gabbana The Only One qëndron në kombinimin befasues të manushaqes dhe kafesë duke i dhënë jetë një arome magjepsëse floreale.

Ashtu si gruaja që përfaqëson, aroma është një lojë e ndërlikuar e të kundërtave. Vjollca hap aromën, duke u kombinuar me prekje delikate të bergamotit për të krijuar një buqetë të gjallë, të freskët dhe me lëng.

Në zemër, notat joshëse të kafesë së pasur janë të përziera me irisin simpatik. Së fundi, baza e ngrohtë e vaniljes dhe patçulit jep një cilësi të prekshme, rehatuese, duke i mbështjellë shqisat në një përqafim të pasur.

Flakoni i çmuar i Dolce Gabbana The Only One Eau de Parfum ka linja elegante dhe preçize, që mbështeten në një bazë katrore.

Ngjyra e pjeshkës pasqyron shkëlqimin e saj, ndërsa unaza e artë i jep një prekje të çmuar paketimit.

Let the compliments flow!

Referencat specifike

Dolce & Gabbana The Only...

8 500 Lekë