Dolce Gabbana The One for Men Intense EDP (M)

9 900 Lekë
Vëllimi
  • 50 ml
Sasia
1
out of stock

Eau de Parfum The One Intense nga D&G, fragranca më e re e koleksionit The One, vjen me një intensitet të lartë.

Fragrancë elegante, joshëse dhe e rafinuar që çdo mashkull duhet ta provojë.

Parfumi hapet me notat e nerolit dhe të çipresos, të ndjekura nga notat e kashmirit dhe koriandolit që përbëjnë edhe zemrën e kësaj fragrance. Në mbyllje, për ti dhënë intesitet të lartë janë kombinuar akordet e lëkurës dhe vaniljes.

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Dolce Gabbana The One for...

9 900 Lekë