Dolce Gabbana The One EDP (M)

9 600 Lekë
Vëllimi
  • 50 ml
Sasia
0
out of stock

Dolce Gabbana The One Man

Dolce Gabbana The One për meshkuj, një fragrancë sensuale, e dedikuar mashkullit që di të kujdeset për imazhin e tij.

Parfum i kategorisë orientale, tepër intens. Fragranza hapet fuqishëm falë notave të pompelmos, korianderit dhe borzilokut, për ti lënë vendin notave të zemrës me kardamonin, xinxërfilin dhe lulet e portokallit.

Në notat e mbylljes shfaqet intensiteti dhe sensualiteti i parfumit, falë duhanit, ambras dhe drurit te kedrit.

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Dolce Gabbana The One EDP (M)

9 600 Lekë