Dolce Gabbana Light Blue Pour Homme Eau Intense EDP (M)

9 900 Lekë
Vëllimi
  • 100 ml
Sasia
8
out of stock

Dolce Gabbana Light blue Intense , lëreni veten të tundoheni nga vazhdimi i historisë së joshjes që ndodh në bregdetin e Mesdheut. Light Blue Pour Homme Eau de Parfum për meshkuj do t'ju magjepsë me një aromë magnetike në të cilën freskia dhe sensualiteti bëhen edhe më të dallueshme.

Aromë e freskët druri dhe detare, ideale për muajt e ngrohtë
vazhdim më intensiv i parfumit Light Blue pour Homme
vepër e parfumierit Alberto Morillas.

Hapja e aromës së freskët dhe elegante përmban një kombinim të mandarinave të ngrira dhe grejpfruteve. Më vonë, shfaqet dëllinja aromatike, aroma e së cilës është e ndërthurur me akorde detare të shoqëruara me një majë kripe. Përfundimi sensual është prerogativë e një valë druri qelibari me misk.

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Dolce Gabbana Light Blue...

9 900 Lekë