Dior Homme Intense EDP (M)

9 900 Lekë
Vëllimi
  • 50 ml
  • 100 ml
Sasia
8
out of stock

Dior Homme Intense kombinohet shkëlqyeshëm me një kostum elegant dhe modern.

Dior Homme Intense Eau de Parfum zbulon madhështinë dhe sofistikimin të një parfumi të fuqishëm.

Intensiteti nuhatës i Irisit përmirësohet nga një aspekt sensual qelibari dhe një bazë druri e çmuar. Një skenar me aromë sensuale, gjurmët e të cilit ju thërrasin.

Dior Homme Intense është një oriental dhe këmbëngulës. Notat e tij të plota dhe të rrumbullakëta dhe të mbështjella me dru për t'i dhënë përbërjes një karakter më të thatë.

Ka një burrëri të qartë e të papërmbajtur  - François Demachy, Parfumer, krijues i Dior.

Let the compliments flow!

Dior

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Dior Homme Intense EDP (M)

9 900 Lekë