• -10%
  • Ruaj 10%

Calvin Klein Euphoria for Women EDP (W)

7 110 Lekë
7 900 Lekë
Vëllimi
  • 100 ml
Sasia
1
out of stock

Fragrancë floreale e kombinuar me notat e frutave. E hedhur në treg në 2005, Euphoria është një parfum tejet sensual, i dedikuar për femrat me një shpirt të lirë.

Parfumi hapet me notat e shegës, lampone, fruta pasjoni dhe hurma (kaki). Zemra floreale e parfumit përbëhet nga orkidea, loto dhe champaca. Një mbyllje të veçantë ja jep kësaj fragrance kombinimi i pasur i notave drusore me ato floreale, ku kombinohen notat e drurit te moganos dhe patchoulit me ambra, myshkun dhe vjollcën.

Fragrancë ideale për përdorim të përditshëm.

Calvin Klein

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Calvin Klein Euphoria for...

7 900 Lekë 7 110 Lekë