• -1 000 Lekë
  • Ruaj 1 000 Lekë

Calvin Klein CK BE (unisex)

4 900 Lekë
5 900 Lekë
Vëllimi
  • 100 ml
Sasia
2
out of stock

Fragrancë tjetër unisex nga Calvin Klein, e lehtë dhe e këndshme për tu përdorur çdo ditë. Eau de Toilette Be, është një parfum me nota floreale dhe drusore.
Hapja e fragrancës karakterizohet nga notat e bergamotit, mentes, livandës dhe mandarinit. Në zemër të parfumit janë kombinuar akordet floreale të jaseminit, manjolës dhe orkideas të përziera me akordet e pjeshkës. Mbyllja e fragrancës ka nota të theksuara drusore, ku dallojmë notat e drurit të kedrit, sandalit, myshkut, qelibarit por edhe të vaniljes.

Calvin Klein

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Calvin Klein CK BE (unisex)

5 900 Lekë 4 900 Lekë