Cacharel - Amor Amor EDT (woman)

  5 500 Lekë
  Vëllimi
  • 50 ml
  Sasia
  4
  out of stock

  Një aromë lulesh dhe frutash, ku gjejmë rrushin e zi, zambakun delikat dhe vaniljen sensuale midis të tjerave. Nëse ju pëlqejnë parfumet e ëmbël ky mund të bëjë për ju. I përshtatshëm për përdorim të përditshëm në të gjitha ambientet. Një magnet i vërtetë!

  Let the compliments flow!

  Cacharel
  3360373063703

  Referencat specifike

  Cacharel - Amor Amor EDT...

  5 500 Lekë