• Në ofertë!

Bvlgari Terrae Essence EDP (M)

12 000 Lekë
Vëllimi
  • 60 ml
  • 100 ml
Sasia
2
out of stock

Bvlgari Terrae Essence

Bvlgari Terrae Essence fragranca më e re nga Bvlgari, , i hedhur në treg në vitin 2021, vë në pah burrërinë, forcën dhe hijeshinë janë në ju. Aroma është e mahnitshme për akordet e forta mashkullore, duke nxjerrë karakterin tuaj në çdo hap që bëni.

Aromë drusore, aromatike dhe elegante.
E përshtatshme për përdorim të përditshëm.
Aromë e ngrohtë, ideale për stinët vjeshtë dimër.

Let the compliments flow 

Bvlgari

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Bvlgari Terrae Essence EDP (M)

12 000 Lekë