• -10%
  • Ruaj 10%

Britney Spears Fantasy EDP (W)

4 410 Lekë
4 900 Lekë
Vëllimi
  • 50 ml
  • 100 ml
Sasia
2
Produkti është në dispozicion me opsione të ndryshme

Britney Spears Fantasy - Nje arome ikonike

Zhyt veten në një botë fantazie ku çdo gjë është e mundur! Lëshoni imagjinatën tuaj dhe lejoni që të tërhiqeni në valët e ëndrrave tuaja. 

Britney Spears Fantasy  mund t'ju ndihmojë me këtë lehtësisht. 

Një aromë frutash, me lule një aromë e frymëzuar nga mbretëresha e popit Britney Spears.

Ideale për përdorim të përditshëm. Përbërja e aromës, aroma fillestare e këtij Eau de Parfum ka nota frutash të lychee, kivi dhe ftoi.

Notat e zemrës, do të kënaqin shqisat tuaja me çokollatë të bardhë, kek të ëmbël dhe nota lulesh jasemini dhe orkide. Notat bazë të aromës janë të përbëra nga nota druri, myshku dhe rrënja e arrës. 

Britney Spears Fantasy është një ikonë për gratë dhe vajzat në të gjithë botën. I frymëzuar nga personaliteti i saj, ky Eau de Parfum do t'ju çojë në një botë të fantazisë suaj. 

Aroma u lançua në vitin 2005 në një shishe rozë me kristale Swarovski.

Let the compliments flow!

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Britney Spears Fantasy EDP (W)

4 900 Lekë 4 410 Lekë