Hugo Boss Bottled Night EDT (M)

7 900 Lekë
Vëllimi
  • 100 ml
Sasia
0
out of stock

Hugo Boss Bottled Night

Hugo Boss Bottled Night eshte nje fragrancë aromantike dhe intense. Një parfum ideal për tu përdorur gjatë mbremjeve dhe festave të ndryshme. Parfumi është inspiruar nga netët e ngrohta pranverore dhe mbrëmjet e këndshme buzë detit. Aromë tepër e freskët dhe joshese, për meshkujt e sigurtë në vetvete që duan të marrin çdo gjë që dëshirojnë.

Let the compliments flow!

Hugo Boss

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Hugo Boss Bottled Night EDT...

7 900 Lekë