Armani - My Way Intense EDP (W)

12 000 Lekë
Vëllimi
  • 50 ml
Sasia
4
out of stock

My Way Intense është parfumi i takimeve dhe përvojave. Tashmë e përforcuar me një intensitet të ri.

Një buqetë intensive me lule të bardha e përmirësuar nga akordet e drurit.  Qëndron bukur në një shishe elegante.

My Way Intense është rezultati i përbërësve të zgjedhur me kujdes. 

Parfumi hapet me notat e luleve të portokallit nga Egjipti.

Zemra e aromës karakterizohet nga notat e tuberozës indiane e cila zbulon aspektin kremoz të akordeve floreale.

Në mbyllje, druri i sandalit të Kaledonisë së Re i jep butësi dhe qëndrueshmëri parfumit My Way Intense falë kombinimit me vaniljen sensuale të Madagaskarit.

Let the compliments flow!

Armani

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Armani - My Way Intense EDP...

12 000 Lekë