• New

Armaf Club De Nuit Milestone Deostick

2 900 Lekë

Prezantimi i Armaf Club De Nuit Milestone Deostick

 Një shkop deodorant i sofistikuar dhe afatgjatë, i krijuar për zotërinjtë e mprehtë. Ky deodorant inovativ mishëron elegancën dhe stilin, duke ofruar një përvojë unike të aromës me çdo aplikim.

  Profili i aromës:

Armaf Club De Nuit Milestone Deostick hapet me notat e sipërme gjallëruese të bergamotit të shijshëm dhe ananasit me lëng, duke dhënë një ton të gjallë dhe energjik. Ndërsa aroma shpaloset, shfaqet një zemër e kardamomit pikant dhe livando aromatike, duke shtuar një prekje sofistikimi dhe joshjeje. Së fundi, notat bazë të ngrohta dhe të drunjta të paçulit, drurit të kedrit dhe vetiverit ofrojnë një përfundim mashkullor dhe të sigurt që zgjat gjatë gjithë ditës.

  Mbrojtje afatgjatë:

I formuluar me agjentë efektivë deodorues, ky deostick ofron mbrojtje të besueshme dhe afatgjatë kundër erës dhe lagështisë. Qëndroni të freskët dhe të sigurt nga takimet e mëngjesit deri në mbledhjet e mbrëmjes me Armaf Club De Nuit Milestone Deostick.

  Aplikim i përshtatshëm:

Formati deostick siguron aplikim të lehtë dhe pa rrëmujë. Thjesht kthejeni shkopin lart dhe aplikojeni direkt në sqetulla të pastra për freski dhe aromë të menjëhershme.

  I përshtatshëm për të gjitha rastet:

Pavarësisht nëse jeni duke shkuar në zyrë, duke shkuar në palestër ose duke marrë pjesë në një ngjarje të veçantë, ky shkop deodorant është një shoqërues i gjithanshëm që plotëson çdo rast. Aroma e saj magjepsëse lë një përshtypje të qëndrueshme kudo që të shkoni.

  Rreth Armaf:

Armaf është i njohur për krijimin e aromave me cilësi të lartë dhe të përballueshme që rezonojnë me tendencat dhe stilet moderne të jetesës. Club De Nuit Milestone Deostick është një tjetër dëshmi e përkushtimit të Armaf për të ofruar produkte të jashtëzakonshme kujdesi që lartësojnë rutinën tuaj të përditshme.

Ngritni rutinën tuaj të kujdesit me Armaf Club De Nuit Milestone Deostick dhe përjetoni një udhëtim aromash që mishëron besim, sofistikim dhe freski të qëndrueshme.

Armaf

Referencat specifike

Armaf Club De Nuit...

2 900 Lekë