Acqua di Parma - Camelia EDP (unisex)

  21 000 Lekë

  Aroma delikate e Camelia takohet me notat e gjalla të agrumeve në një Eau de Parfum të sofistikuar, të frymëzuar nga trëndafili i çmuar oriental. Me bukurinë e saj të çmuar, kamellia është një simbol i pastërtisë dhe dashurisë së përjetshme. 

  Aroma e saj elegante kombinohet me notat e bergamotit, manjolës, sherebelës dhe zambakut, duke krijuar një aromë magjepsëse dhe të rafinuar.

  Let the compliments flow!

  Referencat specifike

  Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

  Acqua di Parma - Camelia...

  21 000 Lekë