Acqua di Parma Blu Mediterraneo Mandorlo di Sicilia (unisex)

13 000 Lekë
Vëllimi
  • 150 ml
Sasia
0
out of stock

Mandorlo di Sicilia, një fragrancë nga Acqua di Parma, aroma e butë dhe mbështjellëse e të cilit i bën shqisat të udhëtojnë drejt Siçilisë së ëmbël.

Mandorlo di Sicilia është një krijim i Acqua di Parma që dallohet për aromat e ëmbla dhe sensuale.

Parfumi hapet me notat e aniçe, bergamotit dhe portokallit Sicilian. Në zemër të këtij parfumi gjejmë notat e buta dhe ledhatuese të bajameve jeshile dhe Ylang Ylang të ishullit më emblematik të Mesdheut. Mbyllja, nga ana tjetër, karakterizohet nga notat e drurit të kedrit Libanez, vanilja e madagaskarit dhe myshku i bardhë.

Let the compliments flow!

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Acqua di Parma Blu...

13 000 Lekë