Acqua Di Parma - Blu Mediterraneo Bergamotto di Calabria EDT (unisex)

  12 900 Lekë

  Me Blu Mediterraneo Bergamotto di Calabria,

  Acqua di Parma krijoi një ujë tualeti magjepsës që 

  manifeston Kalabrinë madhështore dhe frutin e saj të artë Bergamotin.

  Aroma e Bergamotto di Calabria nga Acqua di Parma është një aromë magjepsëse 

  e karakterizuar nga notat e lartatë frutit të bergamotit. Në zemër të këtij parfumi, akordet e xhenxhefilit të kuq dhe 

  drurit të kedrit sjellin disa nota qetësuese ndërsa baza është e 

  rrumbullakosur me një kombinim unik të vetiverit,

  benzoinës dhe myshkut.

  Referencat specifike

  Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

  Acqua Di Parma - Blu...

  12 900 Lekë