• -20%
  • Ruaj 20%

Roberto Cavalli EDP (W)

6 720 Lekë
8 400 Lekë
Vëllimi
  • 75 ml
Sasia
1
out of stock

Roberto Cavalli Eau de Parfum është një fragrancë e kategorisë floreale për femra. Parfumieri i kësaj fragrance, të hedhur në treg në vitin 2012, është Louise Turner.

Një fragrancë e ngrohtë, e ëmbël dhe delikate.

Fragranca hapet me notat pikante të piperit të kuq, që mbas disa momentesh ja lë vendin akordeve të luleve të portokallit Afrikan, që përbën edhe zemrën e fragrancës.

Në mbyllje të fragrancës janë kombinuar notat e vaniljes, benzoinës dhe fasules Tonka.

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Roberto Cavalli EDP (W)

8 400 Lekë 6 720 Lekë