Karl Lagerfeld - Fleur D'Orchidee EDP (woman)

  5 200 Lekë

  Karl Lagerfeld Fleur D'Orchidée Eau De Parfum (woman)

  Zbuloni Fragrancën e freskët dhe sensuale Fleur D'Orchidèe. Eau de Parfum për femra, ku kombinohet esenza e orkideas dhe jaseminit. Një Fragrancë që duhet të jetë pjesë e pandarë e koleksjonit tuaj.

  Ideal për përdorim të përditshem.

  Let the compliments flow!

  3386460107921

  Referencat specifike

  Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

  Karl Lagerfeld - Fleur...

  5 200 Lekë