Givenchy L'Interdit EDP (W)

10 300 Lekë

Givenchy L'Interdit EDP Fragrancë me nota Orientale-Floreale, për femrat moderne e të guximshme që nuk kanë frikë të shkelin rregullat.

Parfumi hapet me notat frutore të dardhës, qershisë dhe bergamotit, që kombinohen më së miri me zemrën e parfumit që është krijuar nga notat floreale të tuberozës, luleve të portokallit, luleve të jaseminit. Në kontrast me zemrën, mbyllja e parfumit karakterizohet nga notat e vetiverit dhe patchoulit të kombinuara me ambroxan, vanilja dhe karamelin.

Fragrancë për përdorim të përditshëm.

Givenchy

Referencat specifike

Givenchy L'Interdit EDP (W)

10 300 Lekë