Giorgio Armani - Si Passione EDP (woman)

  12 600 Lekë

  Sì Passione, një fragrancë për femrat e forta, të sigurta në zgjedhjet që bëjnë, sensuale dhe të pavarura.
  Parfumi Sì Passione është hedhur në treg në vitin 2017 dhe krijuesit e kësaj fragrance janë Christine Nagel dhe Julie Masse.

  Fragranca hapet me notat e dardhës, rrushit të zi, piperit të kuq dhe pompelmos, të ndjekura në zemër nga akordet e ananasit, trëndafilit dhe jaseminit.

  Në mbyllje të parfumit, për ti dhënë sensualitetin e duhur, janë kombinuar akordet e vaniljes, drurit të kedrit, patchoulit dhe amberwood.

  Let the compliments flow!

  Armani

  Referencat specifike

  Giorgio Armani - Si...

  12 600 Lekë