Emporio Armani - In Love With You EDP (woman)

  13 000 Lekë

  E ëmbël dhe e parezistueshme, In Love With You për femra është një aromë me shije frutore dhe lulesh. Ky parfum femëror vjen nga një kombinim i pazakontë, bashkëkohor dhe i pasionant i lëndëve të para. Shënimet e ëmbla dhe të parezistueshme të qershisë së zezë zbulojnë një zemër tepër femërore të jasemines dhe notave elegante të patchoulit. Tonet rozë të shampanjës kapin në mënyrë delikate personalitetin modern të kësaj aromë të re me shije frutash dhe lulesh.

  Armani
  3614272225671

  Referencat specifike

  Emporio Armani - In Love...

  13 000 Lekë