Dsquared2 - Wood for Her EDT (woman)

  9 500 Lekë

  Wood for Her është një fragrancë floreale, drusore me nota misku për femra. Parfum i hedhur në treg në vitin 2018 nga Dsquared2.

  Notat e hapjes së kësaj fragrance janë, gjethe mjedre, mandarina, manjola dhe zambaku. Në zemër të parfumit kemi notat e osmanto dhe jasemini. Mbyllja e fragrancës katakterizohet nga notat drusore të kedrit dhe të drunjëve të bardhë të kombinuara me ambroxanin.

  Dsquared2

  Referencat specifike

  Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

  Dsquared2 - Wood for Her...

  9 500 Lekë