Dolce & Gabbana - The One EDP (woman)

  9 500 Lekë

  The One, përfaqësuesi ideal i stilit modern dhe formave klasike. Një fragrancë e ngrohtë dhe sensuale që do ju mbështjelli me aromën e saj, për tju shoqëruar gjatë gjithë ditës.

  Parfumi hapet me notat e pjeshkës, mandarinit dhe bergamotit, ndërsa në zemër të parfumit janë kombinuar akordet e zambakut dhe të jaseminit. Mbyllja e fragrancës bëhet intense dhe sensuale falë akordeve të miskut, vetiverit, qelibarit, kumbullës dhe vaniljes.

  3423473020998

  Referencat specifike

  Dolce & Gabbana - The One...

  9 500 Lekë