Carolina Herrera Very Good Girl EDP (W)

14 800 Lekë
Vëllimi
  • 80 ml
Sasia
0
out of stock

Lozonjare, sensuale, e guximshme, Very Good Girl, fragranca e re nga Carolina Herrera. Parfumi më i ri i koleksjonit Good Girl, i hedhur në treg në 2021, një parfum që është akoma për tu zbuluar, por, ashtu si edhe parfumet e tjerë të këtij koleksjoni ska për tu zhgënjyer.

Flakoni i kësaj fragrance të re është në ngjyrë të kuqe, simbol i pasionit.

Ideal për përdorim të përditshëm por edhe për një mbrëmje të këndshme apo takim romantik.

Notat e hapjes: ribes rosso e litchi

Notat e zemrë: trëndafili

Notat e mbylljes: vetivier dhe vanilja

Referencat specifike

Carolina Herrera Very Good...

14 800 Lekë